حاضرین در سایت

ما 17 مهمان آنلاین داریم
محصولات

- تسمه های خام:

واردات ، توزیع و تولید قطعات انواع تسمه های خام از سایز 0.20 تا 5 میلی متربه صورت رول و شمش از کشورهای چین، آلمان، کره جنوبی و برزیل که این محصول در صنعت خودرو سازی و در صنعت قطعه سازی استفاده زیادی دارد.

درصنعت خودرو سازی از قبیل : فنرهای تخت شیشه بالابر ، چراغ ماشین ، برف پاک کن ، کمربند ایمنی و غیره ..... ، وسایل ساختمانی، لوازم خانگی ، صنعت موتور سیکلت ، صنعت وسایل الکترونیکی و صنعت آسانسور سازی و غیره .....


-  تسمه های فنری سفید و بنفش:

واردات ، توزیع و تولید قطعات انواع تسمه های فنری از سایز 0.20 تا 5 میلی متربه صورت رول و شمش از کشورهای چین، آلمان، کره جنوبی و برزیل که این محصول در صنعت خودرو سازی و در صنعت قطعه سازی استفاده زیادی دارد .

درصنعت خودرو سازی از قبیل : فنرهای تخت شیشه بالابر ، چراغ ماشین ، برف پاک کن ، کمربند ایمنی و غیره .....، وسایل ساختمانی، لوازم خانگی ، صنعت موتور سیکلت ، صنعت وسایل الکترونیکی ، صنعت آسانسور سازی و غیره .....


- مفتول های فنری:

واردات وتوزیع انواع مفتولهای فنری از سایز 0.20 تا16 میلی متربه صورت کلاف واز سایز 16 تا 60 میلی متر به صورت شاخه و تولید فنرهای فشاری ، کششی ، لول و شاخکی از سایز 0.20 تا 16 میلی متر و از 16 تا 60 میلی متر که از سایز 0.20 تا 16میلی متر را با دستگا ههای تمام اتوماتیک تولید می شود و فنرهای که از سایز 16 به بالا باشد را با دستگاههای شفت پیچ تولید می شود. با وایرهای خارجی ، کیفیت بسیار بالا و استانداردهای جهانی.

انواع محصولاتی که با دستگاههای تمام اتوماتیک تولید می شود از قبیل : کلیه فنرهای خودرو سازی ، کلیه فنرهای ادوات کشاورزی، کلیه لوازم خانگی، کلیه سلاحهای نظامی ، کلیه لوازم تحریر ، کلیه وسایل پزشکی و کلیه وسایل الکترونیکی و غیره ....


- مفتول های برنج و لاتون برنج فنری ونرم:

توزیع کننده انواع مفتولهای برنجی از سایز0.3 تا 3 میلی متر که به صورت قرقره وکلاف می باشد که در کارهای صنعتی، تزيینی، بدلیجات، قفس سازی، گل سازی، کارهای هنری و غیره .....مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع سیم جوش های برنج ونقره از سایز 1.5 تا 3 میلی متر که به صورت شاخه می باشد که برای کارهای جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد.

وارد کننده و توزیع کننده انواع لاتون های برنج نرم و فنری از سایز 0.05تا1 میلی متر که به صورت رول ودر عرض های مختلف می باشد که در کارهای تابلو سازی، تزيینی، گل سازی، واشرسازی ، ساختمان سازی، صنعتی و صنایع دفاع مورد استفاده قرار می گیرد.


- ورقهای مس، برنج و فسفر برنز:

انواع ورقهای مس وبرنج از سایز 0.3 تا 10 میلی متر که به صورت شیت در ابعاد 66*200 سانتی متر می باشد .انواع ورقهای فسفر، برنز از سایز 1 تا 10 میلی متر که به صورت شیت در ابعاد 66*200 سانتی متر می باشد.


- لاتون فسفر برنز:

وارد کننده و توزیع کننده انواع لاتون فسفربرنز از سایز 0.15 تا 1.5 میلی متر در عرض های مختلف که در کارهای صنعتی ، صنایع دفاع، وسایل الکتریکی دقیق وغیره.... مورد استفاده قرار می گیرد.


- مفتول های استیل و تسمه های استیل:


واردات و توزیع کننده انواع مفتولهای استیل فنری و نرم از سایز 0.20 تا 8 میلی متر 304 و316 که به صورت کلاف و شاخه می باشد.

انواع محصولاتی که تولید می شوداز قبیل: کلیه فنرهای ضد آب، ضد CNC که تولید محصولات با دستگاههای تمام اتوماتیک می باشد.

اسید،کلیه فنرهای لوازم خانگی، کلیه فنرهای نظامی، کلیه فنرهای وسایل پزشکی وکلیه فنرهای وسایل الکتریکی وغیره ......مورد استفاده قرار می گیرد.

واردات و توزیع کننده انواع تسمه های استیل فنری و خام از سایز 0.15 تا 2 میلی متر 301و304و316 با عرضهای مختلف که به صورت رول و شیت که از کشورهای چین، هند، آلمان می باشد. و محصولاتی که تولید می شود از قبیل: فنرهای آسانسور ، چراغ ماشین برف پاک کن ،صنعت خودرو سازی و غیره ..... مورد استفاده قرار می گیرد.


- مفتولهای مس و لاتون مس فنری و نرم:(تامین کننده آلیاژهای مس):

توزیع کننده انواع مفتولهای بدون روکش مس از سایز 0.5تا 8 میلی متر که به صورت قرقره و کلاف می باشد.که در طلا سازی ، کابلهای برق، تابلوهای صنعتی برق،بدلیجات، گل سازی،وسایل برقی و غیره... مورد استفاده قرار می گیرد.

وارد کننده و توزیع کننده انواع لاتون های مس فنری و نرم، مس برلیوم، مس آلومینیوم، بی متال، شیمز، لاینر، پلیت وغیره از سایز 0.05 تا 0.2 میلی متر که به صورت رول در عرض های مختلف می باشد که در صنایع دفاع،گل سازی،ساختمان سازی،تابلو سازی،وسایل الکتریکی وواشر سازی و غیره ..... مورد استفاده قرار می گیرد.

C51000-C59000-C28000-C26000-C172000-C187000

 
i