حاضرین در سایت

ما 11 مهمان آنلاین داریم
تاریخچه

شرکت فولاد فنر با (مسئولیت محدود) با استفاده از مدرنترین ماشین آلات فنرسازی و با حمایت وزارت صنایع در سال 1362 با مجوز تولید 1000تن در سال تاسیس گردید، که فعالیت خود را در سال 1362 در ساخت انواع فنرهای کششی، پیچشی، تخت و فشاری با دستگاه تمام اتوماتیک شروع کرد که با شرکت های مانند: ایران خودرو، سایپا ، ناسیونال قدیم وغیره..... همکاری می کرد.
این شرکت بعد از گذشت چند سال از شروع فعالیت دستگاههای خود را ارتقاع داد و می توانست فنرهای مختلفی از قبیل کلیه فنرهای فیلتر ماشین ، کلیه فنرهای ماشینهای کشاورزی ، فنر اکسل خودروی پراید و پژو405 ، فنرهای تخت شیشه بالابر ، فنر های داخل تلویزیون ، کلیه فنرهای لوازم خانگی،کلیه فنرهای لوازم تحریر، کلیه فنرهای موتور سیکلت، کلیه فنرهای لوازم پزشکی ، کلیه فنرهای ماشینهای الکترونیکی ،کلیه فنرهای سلاحهای نظامی و غیره ...... را تولید می کند .

که این شرکت در دفتر مرکزی خود واقع در خیابان پامنار در کنار کار تولید فنرهای مختلف ، فروش مفتولهای وارداتی از قبیل : مفتولهای مشکی از سایز 0.20 تا 16 و استنلس استیل از سایز 0.20 تا 6 میل را دارد.
که شرکت فولاد فنر در سال 1382 فعالیت خود را در بخش واردات انواع تسمه های CK خام ، استیل فنری و خام، مس، فسفر برنز، برنج و لاتون شروع کرد که از این سال به بعد در کنار کار تولید فنرهای مختلف و واردات مفتول، خود را در بخش واردات تسمه های فنری، و خام و تولید قطعات آن خود را کامل کرد.

که با این ورقهای وارداتی بخش مهمی از قطعات خودرو ، وسایل ساختمانی ، فنر های تخت ، شرکتهای مهم گاز ، لوازم خانگی و در صنعت آسانسور سازی و غیره ... تولید انبوه داشته است.

که در حال حاضر یکی از بهترین وارد کننده ی تسمه های CK خام و ورقهای فنری استیل فنری و خام، مس، فسفر برنز، برنج و لاتون می باشیم.


 
i